< <Uzm. Psk. İpek UÇKAN - Kıbrıs Çocuk ve Ergen Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi

Uzm. Psk. İpek UÇKANKlinik Psikolog

ipek uckan

Yakın Doğu Üniversitesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Psikoloji Bölümü’nden 2014 yılında Balıklı Rum Hastanesi Vakfı Anatolia Klinikleri’ nde (İstanbul) mecburi stajını tamamlamlayarak mezun oldu.

Ara vermeden devam ettiği uzmanlık eğitimini Klinik Psikoloji alanında yapmış ve uzmanlık tezini, Barış Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Çocuk ve Ergen Psikiyatri Polikliniği’ nde sürdürmüş uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra aynı bölümde tam zamanlı olarak görev almaya başlamıştır.

Yurt dışında birçok Yetişkin ve Çocuk / Ergen Psikoterapisi ve Test Eğitimlerini İstanbul Psikanaliz Derneği, Türk Psikologlar Derneği, Rorschach ve Projektif Testler Derneği, Nöropsikoloji Derneği ve Oyun Terapileri Derneği gibi önemli dernekler tarafından verilen eğitimlere katılarak tamamlamış ve halen birçok önemli eğitime devam etmektedir. Uzmanlık eğitimi sonrası Klinik Psikoloji Doktora eğitimine devam etmektedir.

Kıbrıs’ ta Yakın Doğu Üniversitesi ve Girne Üniversitesi’ nde Psikoloji alanında dersler vermektedir. Aynı zamanda İstanbul Psikanaliz Derneğine bağlı bireysel analiz sürecine ve süpervizyonlarına devam etmektedir.

Yurtdışında bir çok bilimsel derneğe üye olup Kıbrıs Türk Psikologlar Derneği’ nde Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevini sürdürmektedir.

Bu sitede yer alan tüm yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Teşhis ve / veya tedavi amaçlı kullanılamaz.

Kıbrıs Çocuk Ergen Psikiyatri

Kıbrıs Psikolog ve Psikoterapi Merkezi

Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Kıbrıs, Psikiyatri, Çocuk ve Ergen

Psikolog

<

Psikoterapi merkezi

Kıbrıs çocuk psikoloğu

Ergen psikoloğu

Kıbrıs oyun terapisi

kıbrıs çocuk ergen psikoterapisi

kıbrıs çocuk ergen psikoloğu

Aile danışmanlığı

Lefkoşa Psikolog

Lefkoşa çocuk ergen psikiyatri

kktc psikolog

kktc çocuk ergen psikiyatri

kktc çocuk ergen psikolog

kktc oyun terapisi

lefkoşa psikiyatri

lefkoşa psikolog